Tecrübe ve deniyimi daha geçmişe dayanan Hayat Üniforma 2004 yılında personel üniformaları alanında hizmet vermek amacıyla Antalya'da kurulmuştur.

Kurulduğumuz ilk günden beri, güven ve istikrarlı mücadelemizle sizlere, kaliteli ve sağlam bir hizmet verebilmek için gece gündüz demeden, tüm imkan ve olanaklarımızı kullanarak ve bizi tercih edenleri utandırmadan, her zaman dürüst ve her zaman gerçekçi misyon ve vizyonumuz ile sektörümüzde gerçek anlamda kaliteli hizmet veren sayılı firmalardan biriyiz. Bölgemizde ve Antalya Üniforma sektöründe en çok tercih edilen firmalardan biri olarak hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Hedefimiz; Hastaneler, Hoteller, Fabrikalar, Güvenlik Firmaları, Temizlik Firmaları, Restaurantlar, Kafeler ve Kurumsal Şirketlere ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda genç, deneyimli kadrosuyla yenilikçi, modern, şık ve rahat tasarımlarla en kaliteli hizmeti ve ürünleri zamanında teslim etmektir.

Bilgisayar Sistemli makine parkurumuz ve alanında kemikleşmiş profesyonel kadromuz ile sizlere yenilikçi, son teknolojiyi yakından takip eden, kaliteden ödün vermeden, sizlerin taşımış olduğu kurum kimliğinize yakışır en iyi hizmeti ve ürünleri sunmak bizim görevimizdir.

Biz, farklı renkleri bir araya getirerek sizlerle aramızda ortak bir hayat kuruyoruz. Edindiğmiz bilgi birikimi, deneyim ve tecrübe ile mükemmelciliği hedeflemiyoruz, doğrudan sizlere sunuyoruz.

Üretim parkurumuzda her sektöre yönelik, sayısız ürün çıkarıyoruz. Personel üniforması, hemşire üniforması, terikoton hemşire üniforması, doktor önlüğü, doktor üniforması, 112 üniforması, 112 tişört, 112 yelek, 112 mont, ambulans yelekleri, parademik üniforması, medikal üniforma, laborant üniforma, hasta önlüğü, hasta pijama takımı, ameliyathane box gömleği, önbüro üniforması, resepsiyon üniforma, resepsiyon gömlek, resepsiyon yelek, resepsiyon gömlek, resepsiyon etek, resepsiyon patolon, aşçı üniforma, aşçı önlüğü, aşçı gömlek, spa üniforması, housekeeping üniforması, housekeeping üniforma aksesuarları, housekeeping önlüğü, temizlik personel üniforması, teknik servis üniforma, teknik servis pantolon, teknik servis gömlek, teknik servis tişört, baskılı tişört, nakışlı tişört, logolu tişört, teknik servis mont, teknik servis yelek, gabardin pantolon, komando cep pantolon, reflektörlü üniforma, tişört imalatı, öğrenci gömleği, öğrenci mont, öğrenci pantolon, öğrenci tişört, okul üniforması, öğrenci hırka, armalı okul üniformaları, yakalı tişört, yuvarlak yaka tişört, baskılı tişört, erkek yaka tişört, hakim yaka üniforma, erkek yaka üniforma, şeritli üniforma, reflektörlü üniforma, biyeli üniforma, düğmeli üniforma, çıtçıtlı üniforma, güvenlik üniforması, güvenlik gömlek, güvenlik pantolon, güvenlik ceket, güvenlik mont, güvenlik hırka, baskılı güvenlik üniforma, su geçirmez mont, kolsuz mont imalatı, personel mont, astarlı mont imalatı, astarlı yelek imalatı, personel terliği, sabo terlikler, ameliyathane terliği, hemşire terliği, otel üniformaları, otel kıyafetleri, desenli üniformalar ve daha fazlası için burada sizi bekliyoruz...

Bize güvenmeye devam ediniz.

HAYAT ÜNİFORMA
Graphic & Design | Hakan AÇIKYOL | hacikyol@gmail.com